100₺ üzeri siparişlerde ücretsiz kargo
MÜŞTERİ HİZMETLERİ0850 460 55 36

CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI ya faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün 6. madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI ya teslim edilen ürünün SATICI ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

 

İADE HAKKI VE PROSEDÜRÜ

ALICI kargoyu teslim aldıktan sonra da ürünün hatalı gönderimi,arızalı çıkması gibi durumlarda ürünü edebilir. Bu durumda ALICI nın kargo ücreti ürünün iade ücreti de SATICI ya aittir. Bu durumlarda ALICI isterse siparişi iptal edip ürün bedelinin iadesini de talep edebilir. 

İPTAL HAKKI

  • Siparişinizi verdikten sonra sipariş durumunuzu www.digikleen.com adresinden izleyebilirsiniz.
  • Siparişiniz kargoya verilene kadar (en geç 3 iş günü) siparişinizi müşteri hizmetlerini telefonla arayarak iptal ettirebilirsiniz. Mail ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. İptal edilen siparişlerle alakalı olarak ALICI ya herhangi bir ceza veya kargo ücreti yasıtılmayacaktır.
  • Eğer siparişiniz karoya verildi ise siparişinizi iptal edemezsiniz.
Karşılaştırın